Szkolenia personalizowane – Statystyka, metodologia, badania ilościowe

Nietypowe szkolenia

Kosmos

Możemy przygotować nietypowe szkolenia. Jeśli mają się one odbyć na jachcie lub w lesie to nie ma żadnego problemu. Priorytetem jest dla nas dbanie o wizerunek oraz elastyczne dopasowanie się do klienta. Też lubimy się świetnie bawić. Jesteśmy otwarci.

Jeśli nie masz pomysłu a chciałbyś się poradzić w kwestii zorganizowania dobrego szkolenia, skontaktuj się z nami. Na pewno coś wymyślimy i ułożymy sensowny master plan.

Twoja inicjatywa szkolenia

Ja, My, Wy, Oni.

Jeśli wiesz czego chcesz i masz sztywne wymagania co do zawartości tematyki szkoleń możemy dostosować do niego naszą ofertę. Możemy zapoznać się z charakterem Twojego biznesu lub projektu i dopasować do niego zakres wiedzy, metod oraz przykładów. Wszystko po to by uczestnicy szkolenia czuli że uczą się czegoś nowego w znajomej i przyjaznej aurze.

Niezależnie czy gałąź Twojego biznesu jest, lub nie,  wiodąca i dobrze znana, możemy przeprowadzić szkolenie po wcześniejszym rozeznaniu się w temacie i problematyce. Dostosowując się do bardzo specyficznych terminologii tak abyśmy My i Wy nauczyli się czegoś nowego w płynny sposób.

Masz taką inicjatywę lub potrzebę ?

  -Balans na oversamplu ? No problem !